Wyślij wiadomość
Do domu >

Sichuan Zuanshen Intelligent Machinery Manufacturing Co., Ltd. profil firmy

Sichuan Zuanshen Intelligent Machinery Manufacturing Co., Ltd.
O nas
Skontaktuj się z nami
86-028-82666320
Skontaktuj się teraz
Sichuan Zuanshen Intelligent Machinery Manufacturing Co., Ltd.
Szczegóły firmy

Rynek Główny:

Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Wschodnia Europa , Azja Południowo-Wschodnia

Rodzaj działalności:

Producent

Marki:

zuanshen

Ilość pracowników:

200~300

Coroczne wyprzedaże:

20000000-50000000

Rok założenia:

2005

Eksport szt.:

60% - 70%

obsługiwanych klientów

3000

Wprowadzenie

Założona w 2005 r., jej siedziba znajduje się w Chengdu w Chinach, Sichuan Zuanshen Intelligent Machi nery Manufacturing Co.,

Ltd jest producentem sprzętu inżynieryjnego, który integruje się w badania i rozwój, projektowanie i produkcję.realizując filozofię biznesową "Kierowana wartością klienta", zielony rozwój i harmonijne korzyści dla obu stron".

Ma również marzenie o byciu pierwszorzędną firmą, więc stale poprawia swoją zdolność, aby stać się światowym wiodącym przedsiębiorstwem silnym w zakresie badań i rozwoju, produkcji i usług.Duża skala, silne zdolności badawczo-rozwojowe i zaawansowana zdolność produkcyjna stworzyły solidne podstawy dla jego stabilnego rozwoju.

Ma bliską współpracę z wieloma ekspertami z Chengdu University of Technology, Southwest Jiaotong University oraz autorytatywnymi uczonymi instytucji inżynieryjnych,łączy wiedzy multidyscyplinarnej i stosuje je do rozwoju maszyny.


Chiny Sichuan Zuanshen Intelligent Machinery Manufacturing Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Sichuan Zuanshen Intelligent Machinery Manufacturing Co., Ltd. profil firmy 1

 

Usługa

Mamy bardzo profesjonalny zespół sprzedaży, który może zaoferować najlepszą usługę i odpowiedzieć na bardzo profesjonalne pytania, więc możesz czuć się bardzo komfortowo przed zakupem produktów od nas.Jak wszyscy wiemy, obsługa posprzedażna jest najważniejsza dla wszystkich branż.Nasza firma stara się jak najlepiej zbudować bardzo profesjonalny i wysokiej jakości zespół obsługi posprzedażowej, który może skutecznie rozwiązywać wszystkie problemy w przyszłości.

Historia

Chiny Sichuan Zuanshen Intelligent Machinery Manufacturing Co., Ltd. profil firmy 0

Nasz zespół

Mamy profesjonalny zespół techników wszystkich w tym obszarze, witamy klientów z całego świata odwiedzić naszą stronę internetową, i poinformować nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby,Mamy nadzieję, że zapewniamy Państwu dobre usługi!

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Wyrób wiertniczy Sprzedawca. 2024 anchordrillingrig.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.